DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Děkujeme za hojnou účast všech zájemců o studium na naší škole na

PRVNÍM DNI OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

v tomto školním roce, který se konal ve čtvrtek 24. listopadu 2022. Přivítali jsme milé rodiče v dopoledním čase vždy v 9,00, v 10,00 a v 11,00 hodin, kde proběhla prezentace školy, zodpovězení dotazů a následná prohlídka učeben. V učebnách bylo možné nahlédnout do výuky. Taktéž v odpoledním čase ve 14,00 a v 15,00 hodin bylo možné si po prezentaci školy a zodpovězení dotazů prohlédnout budovu školy a nahlédnout do programu školní družiny a kroužků. Těšíme se na Vaši další návštěvu ve středu 22. února 2023 a v úterý 21. března 2023.

NEBYLA NUTNÁ REZERVACE PŘEDEM.

Pro případné dotazy kontaktujte ředitelku školy (tel. 724 806 007 nebo reditel@zsspektrum.cz).

Pedagogický tým ZŠ Spektrum v čele s vedením školy.

PODZIMNÍ SPEKTRUM

Letošní školní rok začal, jak je u nás obvyklé, ale přece jen se událo něco neobvyklého. Zvláštnost spočívala v tradičním celoškolním focení v třídních tričkách, který nazýváme Barevný den. Několikrát jsme datum přesunuli kvůli  hrozícím přeháňkám a nakonec jsme v den D museli čekat, až opadne mlha. Byla taková, taková, prostě hustá tak, že by se dala krájet…..jako u rybníčku Brčálníku, tak příznačném pro naše nové prvňáčky.

Prvňáčci totiž svůj první rok prožijí nejen s Rákosníčkem, ale především s Večerníčkem, který bude dohlížet na jejich počínání a zažívat s nimi jejich první školní úspěchy. Ve 3. A se děti také ocitnou ve filmu, pokud ovšem projdou nástupištěm 9 a ¾. V ostatních třídách se letos bude především cestovat: kolem světa s králíkem Felixem ve 2. A a 4. B s Willym Fogem, do historie pak ve 4. A a páťáci se během svých cest soustředí na to, co mají společného a odlišného různé kultury.

V září čtvrťáci zahájili svůj kurz bruslení a všechny třídy také absolvovaly dopravní výuku na proseckém Dětském dopravním hřišti. Už jsme stihli zažít i kulturní události, třeba autorská čtení ve vlaku nebo divadelní představení v Minoru. V družině jsme si mohli vyzkoušet, jak se trénuje bojové umění Krav Maga a jak se starat o psí kamarády.

Vzdělávací program v Jizerských horách mají v říjnu v plánu druháčci a třeťáčci a my, co na podzimní školu v přírodě nejedeme, se hlavně těšíme na Halloween. Zdobíme svoji školu, běháme na školním dvoře, hrajeme si a pomáháme si. Však se přijďte podívat na Den otevřených dveří ve čtvrtek 24. listopadu.

PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ NA VÍCELETÁ GYMNÁZIA 2022

V příjímacím řízení na víceletá gymnázia pro školní rok 2022/2023 byla úspěšnost 89%. Našim skvělým páťákům gratulujeme.

SCIO mapa

Základní škola Spektrum, s.r.o.

Sídlo školy:

družina
o škole
úvodní strana

Created by © 2012 - 2021 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek | Scholastika - zvýhodněná varianta webových stránek pro školy a školky